Šobrīd: 0 preces

Par mums

Latvijā katru gadu top arvien jaunas animācijas, dokumentālās un spēlfilmas, taču lielākā daļa no tām pēc dažiem seansiem kinoteātros beidz savu ceļu pie skatītāja. Tomēr arvien biežāk filmas tiek izdotas arī DVD formātā, un dažas no tām pat var atrast lielveikalos, kamēr pārējās iegulst producentu plauktos un skatītājs, pat gribēdams, šīs filmas nevar iegūt savā īpašumā.

Best Baltic piedāvā Jums papildināt savu DVD bibliotēku gan ar tādām latviešu kino leģendām, kā  J.Podnieka Vai viegli būt jaunam un Rolanda Kalniņa aizliegtās filmas, gan ar pēdējo gadu laikā tapušām filmām – Vogelfrei, Trejādas saules, Mazie laupītāji u.c. Ziemassvētku dāvanu grozu lieliski papildinās krāšņā Putnu opera bērniem vai asprātīgā animācijas filma visai ģimenei Randiņš Belevilā.

Kā jau vēsta nosaukums, Best Baltic piedāvā ne vien Latvijas, bet arī Lietuvas un Igaunijas filmas. Patlaban iespējams iepazīties ar dažām no tām, piemēram, savulaik Latvijas nacionālo balvu Lielais Kristaps par labāko režiju saņēmušā igauņu režisora Pētera Simma jaunāko filmu Georgs, kurā viens no aktieriem ir arī Renārs Kaupers, kā arī dokumentāli fantasmagorisku filmu par diženo domātāju Juriju Lotmanu. No Lietuvas filmām minama Algimantas Puipas skandalozā filma Grēka apvārdošana, kas seansā Kristapa kaimiņi bija skatāma Nacionālajā filmu festivālā Latvijā.

Izdodam arī DVD sēriju Latvijas Filma – filmas, kas ir kļuvušas par NOTIKUMU Latvijas kino dzīvē – tās, kas ieņem būtisku vietu Latvijas kultūras kontekstā, izceļas ar māksliniecisko kvalitāti vai baudījušas īpašu skatītāju mīlestību.

Dažas no šai mājas lapā redzamajām filmām atradīsiet tikai pie mums, turklāt lielākoties par krietni zemākām cenām, kā veikalos!

Pašreiz mūsu piedāvājumā ir jau ap 90 DVD, kas atrodami Best Baltic stendos ne vien Rīgā, bet arī Cēsīs un Jelgavā. Stendu precīzu atrašanās vietu meklējiet sadaļā VEIKALOS

Par atbalstu šīs lapas tapšanā īpaši pateicamies Nacionālajam Kino centram!


logo lielaks

krekli

saule brauca debesis

vaks cilvekberns

ljnk bannerim

Ezera sonāte

bagata kundze banneris vel

mammu es tevi milu bannerim divi

zvejnieka dels

bannerim vel vel

banner vel

bb_www_banner_220x120_1

kinomuzejs
bb_www_banner_220x55

NKC_logo_ uz melna