Šobrīd: 0 preces

DVD


EUR 9.90

AKMEŅI MANĀS KABATĀS

BB iesaka, DVD, Latvija, Latvijas Filma, , ,

Animācijas filma pieaugušajiem – patiesos notikumos balstīts fantastisks stāsts par piecām Signes Baumanes dzimtas sievietēm, Signi pašu ieskaitot, viņu cīņu ar dzīves pārbaudījumiem, depresiju un neprātu. Šai skaudrajā un tai pat laikā humora pilnajā filmā Latvijas vēstures peripētijas savijas ar personīgiem pārdzīvojumiem un stāstiem par ģimenes noslēpumiem, mīlestību un laulību.
Kino kritiķi slavē Signes Baumanes asprātību un drosmi, kā arī tēlaino un krāšņo rokrakstu, kas tikai animācijai iespējamā veidā sapludina reālās dzīves stāstu ar sirreālu iedomu pasauli:

“Latvijā dzimusī māksliniece un animatore Signe Baumane savā jaunajā filmā ar humoru, smalkumu un pārsteidzošu animācijas tehniku pēta ģimenes mentālo problēmu vēsturi (aprakstot arī savu personīgo cīņu ar to). (..) Baumanes aizrautība un talants ir aizgrābjoši, filma ir lielisks “neatkarīgā kino” paraugs.” – USA TODAY

“Signe Baumane mums piedāvā tiešu, pārsteidzošu un asprātīgu filmu, kas caur viņas ģimenes vēsturi pēta depresijas tumšās dzīles. Baumanes gandrīz muzikāli izteiksmīgās balss pavadībā šī ar roku zīmētā animācijas filma ataino vecmāmiņas un citu ģimenes locekļu cīņu ar neprātu, stāsts tiek izstāstīts caur nesaudzīgu psiholoģisko procesu analīzi, ar ironiju un paskarbu humoru. (..) Brīnumainā kārtā filma nevienā brīdī nekļūst drūma, lielā mērā pateicoties autores pārsteidzošajai atklātībai.” – NEW YORK TIMES

Tika nominēta kā Latvijas kandidāte 2014. gada “Oskara” balvai kategorijā Labākā ārzemju filma, kā arī iekļuva starp 20 labākajām pretendentēm uz Labākās Animācijas filmas balvu.

PAPILDUS: pirmo reizi Latvijā – režisores komentāri par filmu! (kā atsevišķs audio celiņš, ko iespējams noklausīties skatoties filmu); Ir iespējams arī dzīvot. Signe Baumane sarunā ar Satori; dokumentāli materiāli no filmas tapšanas aizkulisēm (angliski, bez subtitriem)

Scenāriste, režisore un producente: SIGNE BAUMANE
Montāžas režisore: WENDY CONG ZHAO
Komponists: KRISTIAN SENSINI
Skaņu režisors: WESTON FONGER, ANETE VANAGA
Balss: SIGNE BAUMANE
Mākslinieces: SIGNE BAUMANE, RASHIDA NASIR
Kopproducenti: ROBERTS VINOVSKIS, STURGIS WARNER,
Rocks In My Pockets LLC / Locomotive Productions, 2014
Žanrs: Pilnmetrāžas animācijas filma

Valoda: Latviešu
Subtitri: ENG, RUS, DEU, FRA, ESP, ITA
Filmas garums: 1h 28 min
Filmas formāts: 16:9, krāsaina
Audio: Dolby 5.1
Reģions: PAL (Visi)

akmeni dvd ar disku


logo lielaks

krekli

saule brauca debesis

vaks cilvekberns

ljnk bannerim

Ezera sonāte

bagata kundze banneris vel

mammu es tevi milu bannerim divi

zvejnieka dels

bannerim vel vel

banner vel

bb_www_banner_220x120_1

kinomuzejs
bb_www_banner_220x55

NKC_logo_ uz melna