Šobrīd: 0 preces

Latvija


EUR 25.00

BURVESTĪBAS & REZGALĪBAS

DVD, Latvija, , , ,

PĒDĒJIE EKSEMPLĀRI! Leļļu animācijas izlase, kurā iekļautas sekojošas filmas:
LEDUS PAVĒLNIEKS Reiz sensenos laikos karaļa pilī ierodas Burvis. Viņš ir ledus speciālists, kas māk sasaldēt jebko.  Tomēr šīs spējas nepatīk Karalim un tas burvi liek izmest no pils.
Atriebdamies, Burvis nolaupa Princesi un sasaldē visu karaļvalsti. Nesasalis paliek tikai jaunais Pāžs, kam nu nākas Princesi glābt.
TĪĢERIS Nakts vidū cauri pilsētai brauc dīvaina auto karavāna. No rīta bērni uz ielas atrod lielu kasti, no kuras atskan mīklainas skaņas. Tiek izsaukti Avārijas brigādes vīri. Viņi uzmanīgi atver kasti un no tās izrāpjas tīģeriene ar mazuli…
DZĪVAIS ŪDENS Draugi Munks un Lemijs cenšas tuksnesī izaudzēt augļu koku. Nepieciešams ūdens. Munkam izdodas atrast avotu ar neparastu ūdeni. Tikko to uzlej stādam, tas sāk plaukt, zaļot un nest augļus brīnumainā ātrumā. Paziņa Zaļais Sliņķis, mēģinādams arī tikt pie augļiem, nejauši izlej brīnumaino ūdeni un atdzīvina aizvēsturisku skeletu. Tikai pēc briesmu pilnas bēgšanas un asprātīgas rīcības abiem draugiem izdodas tikt galā ar agresīvo skeletu un paglābties.
ĀTRĀK, MINHAUZEN, ĀTRĀK! Filma ataino barona Minhauzena dēkām pilno ceļojumu pie savas līgavas, Jakobīnes fon Duntenas. Mīlas vēstule no līgavas pārtrauc barona uzvarām pilno darbību karā pret turkiem. Sirds aicinājuma saukts, barons, nekavēdamies ne mirkli, traucas uz Dunti, taču viņa ceļš nav viegls.
Tomēr Minhauzens saglabā drosmi un attapību, galantumu un neatlaidību, un, pārvarot šķēršļus, iegūst savu mīļoto.
REZGALĪBAS “Rezgalības “ ir leļļu filmu seriāls, kas veidots pēc vācu karikatūrista Vilhelma Buša komiksu motīviem. Seriālam ir 4 sērijas, kas atbilst 4 gadalaikiem.

paklajs m minhauzens m mazais tigeris m dzivais udens m


logo lielaks

krekli

saule brauca debesis

vaks cilvekberns

ljnk bannerim

Ezera sonāte

bagata kundze banneris vel

mammu es tevi milu bannerim divi

zvejnieka dels

bannerim vel vel

banner vel

bb_www_banner_220x120_1

kinomuzejs
bb_www_banner_220x55

NKC_logo_ uz melna