Šobrīd: 0 preces

Kā pasūtīt?

Izvēlieties DVD, kurus vēlētos iegādāties, nospiediet Pirkuma groza ikoniņu labajā malā un prece tiks pievienota Jūsu Pirkumu grozam. Lapas labajā augšējā stūrī zem saites Pirkumu grozs varēsiet aplūkot līdz šim atlasīto, kā arī mainīt pirkumu saraksta saturu.

Ja pirkumu saraksts ir gatavs atbilstoši jūsu vēlmēm, no piedāvātāās izvelnes izvēlieties atbilstošu piegādes veidu, pēc tam nospiediet pogu Pārrēķināt - sūtīšanas izmaksas tiks pievienotas kopsummai. Tad, atverot Pirkumo groza lapā attiecīgo linku, nonāksiet PayPal mājas lapā, kur varēsiet veikt apmaksu (lai maksātu ar PayPal, Jums jābūt reģistrētam lietotājam PayPal sistēmā). Pasūtījums tiks nosūtīts uz PayPal norādīto piegādes adresi – ja vēlamā adrese ir cita, lūdzam par to informēt epastā uz info(at)bestbaltic.lv.

Gadījumā, ja vēlaties iegādāties vairāk, kā 5 DVD - lūdzu, sazinieties ar mums, aprēķināsim pasta izmaksas atbilstoši nepieciešamajam skaitam un sagatavosim rēķinu!

Pēc pasūtījuma saņemšanas, 2-3 darba dienu laikā tas tiks nogādāts pasta nodaļā, tālāko piegādi veiks Latvijas pasts. Diemžēl process pagaidām vēl ir pilnībā manuāls, tādēļ automātisku paziņojumu par pasūtījuma saņemšanu / nosūtīšanu nevaram nodrošināt. Visi sūtījumi tiek sūtīti kā ierakstītas sīkpakas, ja vēlaties saņemt paziņojumu par izsūtīšanu vai sūtījuma reģistrācijas nummuru, lai tam sekotu internetā – lūdzu, norādiet to pasūtījumā!

Latvijas pasta un tā partneru aptuvenais piegādes laiks adresātam:
3-7 darba dienu laikā Latvijas robežās,
1-2 nedēļu laikā jebkurā Eiropas valstī,
2-4 nedēļu laikā jebkurā citā valstī.

Pasta izmaksas:
1-2 DVD:
Latvija – EUR 4
EU – EUR 8,50
Lielbritānija, ASV un pārējās pasaules valstis – EUR 9,50
3-5 DVD
Latvija – EUR 6
EU- EUR 11
Lielbritānija, ASV un pārējās pasaules valstis – EUR 14

Pamatā piegāde notiek ar pasta starpniecību, taču nepieciešamības gadījumā iespējams nosūtīt arī ar pakomātu (Omniva / Pasta stacija), vai kurjeru, par to atsevišķi vienojoties.


logo lielaks

krekli

saule brauca debesis

vaks cilvekberns

ljnk bannerim

Ezera sonāte

bagata kundze banneris vel

mammu es tevi milu bannerim divi

zvejnieka dels

bannerim vel vel

banner vel

bb_www_banner_220x120_1

kinomuzejs
bb_www_banner_220x55

NKC_logo_ uz melna