Šobrīd: 0 preces


EUR 0.00

Sērijā “Latvijas Filma” iznāk divi muzikāli darbi – leģendārie “Četri balti krekli” un jaunākā latviešu animācijas pilnmetrāža “Saule brauca debesīs”

Jaunumi

Īsi pirms ziemas saulgriežiem DVD sērijā “Latvijas Filma” iznāk divi latviešu kino klasiķu darbi, kuros skaņu celiņam ir īpaša nozīme. Rolanda Kalniņa 1967. gada filmā “Četri balti krekli” (“Elpojiet dziļi…”) komponista Imanta Kalniņa dziesmu dramaturģija spēlē nozīmīgu lomu filmas montāžā, gluži tāpat kā latviešu animācijas klasiķes Rozes Stiebras nupat iznākušajā pilnmetrāžas filmā īpaša teicēja loma ir atvēlēta komponista Jura Kaukuļa veidotajam skaņu celiņam. Turklāt interesantā kārtā filmas vieno arī tēma: lai arī atšķirīgos kontekstos, tās abas runā par drosmi, uzdrīkstēšanos un sirdsapziņu.
Priecājamies piedāvāt arī latviešu animācijas klasiķes Rozes Stiebras jaunās filmas “Saule brauca debesīs” mūzikas albumu – pirmo latviešu pilnmetrāžas animācijas filmas skaņu celiņu, kas izdots CD maziem un lieliem klausītājiem. Tā dziesmas radījis komponists Juris Kaukulis kopā ar jaunfolka grupu “Jauno Jāņu Orķestris”.
cetri balti krekli komplekts saule vaks komplekts


logo lielaks

krekli

saule brauca debesis

vaks cilvekberns

ljnk bannerim

Ezera sonāte

bagata kundze banneris vel

mammu es tevi milu bannerim divi

zvejnieka dels

bannerim vel vel

banner vel

bb_www_banner_220x120_1

kinomuzejs
bb_www_banner_220x55

NKC_logo_ uz melna