Šobrīd: 0 preces


EUR 0.00

JAUNUMI

Jaunumi

Patīkamā kārtā DVD disku “8 brīnumlietas, ko latvieši joprojām dara”, kas stāsta par astoņiem  latviešu seno amatu meistariem, tagad varam piedāvāt jaunu, daudz draudzīgāku cenu – Ls 7,70!

brinumlietas j

Mūsu piedāvājumu papildinājuši vairāki jauni DVD - Jura Podnieka leģendārā filma STRĒLNIEKA ZVAIGZNĀJS, kas 1982. gadā saviļņoja visu Latviju ar savu skaudro patiesību un dziļo emocionalitāti, ļaujot ieklausīties vēl to nedaudzo strēlnieku stāstos, kuri no 60 000 lielā pulka bija starp dzīvajiem. Tā bija viena no pirmajām padomju laikos uzņemtajām filmām, kurā godīgi tiek runāts par latviešu tautas sarežģīto vēsturi.
strelnieku zvaigznajs vaks
Kā arī pavisam īpaša filma – MONĒTAS DUBULTPORTRETS, kurā apkopoti uz 8mm kinofilmas dokumentēti mājas kino, kas atklāj vēl līdz šim neredzētu Latvijas kultūrvēstures dārgumu krātuvi. Tā ir par mūsu tēviem un mātēm – par paaudzi, kura dzīvoja, cerēja, mīlēja un sapņoja sociālistiskā valstī, izolētā, no pārējās pasaules atdalītā sabiedrībā. Filma veidota no amatieru filmētiem materiāliem, kas iemūžina dziļi personiskus un vienlaikus vispārcilvēciskus notikumus – kāzas, bērnu pirmos solīšus, rindas veikalos, svētku gājienus un daudz, daudz ko citu.
monetas vaks


logo lielaks

krekli

saule brauca debesis

vaks cilvekberns

ljnk bannerim

Ezera sonāte

bagata kundze banneris vel

mammu es tevi milu bannerim divi

zvejnieka dels

bannerim vel vel

banner vel

bb_www_banner_220x120_1

kinomuzejs
bb_www_banner_220x55

NKC_logo_ uz melna