Šobrīd: 0 preces

Latvija


EUR 25.00

LĀCIS NĀK!

DVD, Latvija, , , ,

PĒDĒJAIS EKSEMPLĀRS!
Leļļu animācijas izlase, kurā iekļautas sekojošas filmas:
Lācis nāk! Pēc patiesiem notikumiem veidota filma par Latvijas lāča piedzīvojumiem Igauņu Roņu salā.

Jaunā suga Entomologs atrod pļavā jaunu kukaiņu sugu, ko labprāt pievienotu savai kolekcijai. Tomēr kukaiņiem šajā sakarā ir citi plāni – viņi negrib kļūt par muzeja eksponātiem. Divas kukaiņu meitenītes atrod risinājumu, lai gan “vilks būtu paēdis, gan kaza dzīva”.

Jāņtārpiņš Jāņtārpiņam Otim kaut kas nav kārtībā ar uguntiņu. Viņš mēģina atrast sev draudzeni, taču šī trūkuma dēļ tas nav viegli. Visapkārt mutuļo kukaiņu straujā dzīve – gatavojas Jāņu nakts balle. Arī Otis mēģina ko darīt, lai varētu piedalīties šajā notikumā.

Skudrulauva Ir pienākusi pirmā skolas diena. Apgūt kukaiņu pasaules zinības skolotājas Skudras vadībā dodas gan mazais muzikants Sienāzītis, gan nepaklausīgais Bombardētājvabolis, gan Mēslu vaboles mazulis. Taču ne katrs grib mācīties skolas solā…

Pasmaidi, draugs! Mežu pārskrien šausminoša ziņa: kāds ir nozadzis viņa zobus.Tūlīt ierodas detektīvs Pūce un viņam par palīgu piesakās mežacūcēns.Aizdomās tiek turēti vairāki meža iemītnieki, bet, kurš ir īstais vainīgais, nav viegli atklāt.

Gads 2002.-2008.

tarps tarps laiva smile my friend skudrulauva jauna suga mate


logo lielaks

krekli

saule brauca debesis

vaks cilvekberns

ljnk bannerim

Ezera sonāte

bagata kundze banneris vel

mammu es tevi milu bannerim divi

zvejnieka dels

bannerim vel vel

banner vel

bb_www_banner_220x120_1

kinomuzejs
bb_www_banner_220x55

NKC_logo_ uz melna