Šobrīd: 0 preces

Latvija


EUR 12.00

LATVIET’S ESMU!

DVD, Latvija, , , ,

Animācijas brigāde 6. Latviet’s esmu!
Latvietis
Alegorisks stāsts– līdzība, kas neparastā formā atainojot it kā zināmus notikumus, liek uz tiem paskatīties jaunā gaismā, liek domāt par tautas pagātni un censties to labāk saprast.
Poem pa kulšen
Filma piedāvā ielūkoties pagātnē, kā varētu būt dzīvojuši mūsu vecvectētiņi un vecvecmāmiņas, izmantojot šim mērķim tādu lauku dzīvē nozīmīgu notikumu kā labības kulšana.
Medības
Vecais pensionārs ir kļuvis par mežsargu un dzīvo savā namiņā draudzīgi kopā ar visiem meža iemītniekiem. Viņa mierīgo dzīvi pārtrauc telefona zvans ar informāciju, ka uz mežu brauc “kungi” medīt. Pensionārs sauc palīgā slaveno Avārijas brigādi.
Cerību kuģis Filma ir par cilvēka vientulību ļaužu pūlī. Kādā brīdī, kad dodies pūlī, lai tevi pamanītu un kādu ievērotu, Tu pats jau esi viens no pūļa un spēlē pēc pūļa noteikumiem. Cilvēkam ir paradums meklēt tālumā pat to, kas atrodas tepat blakus- rokas stiepiena attālumā. Galu galā, ja cilvēki ir nolemti viens otram, tad viņi viens otru atradīs.
Klucānija Dažas savādas būtnes, kas izskatās pēc putniem dzīvo uz planētas netālu no Zemes. Viņas dzīvo pēc saviem noteikumiem, un arī viņu problēmas ir savādākas. Galvenā barība uz šīs planētas ir meteorīti, un tas ir labi, kad tie krīt. Taču dažkārt tas nemaz nav labi. Kaut gan viņu dzīve stipri atšķiras no cilvēku dzīves, problēmas ir visai līdzīgas…
Jokojot par brāļu Grimmu un Andersena tēmu
Seriāls sastāv no 30 sekunžu garām filmiņām. Filmas veidotas izmantojot pasaulē labi zināmu pasaku , nostāstu un tēlu  motīvus – Pasaka par apburto princi , Alibabu , Betmenu u.c.


logo lielaks

krekli

saule brauca debesis

vaks cilvekberns

ljnk bannerim

Ezera sonāte

bagata kundze banneris vel

mammu es tevi milu bannerim divi

zvejnieka dels

bannerim vel vel

banner vel

bb_www_banner_220x120_1

kinomuzejs
bb_www_banner_220x55

NKC_logo_ uz melna