Šobrīd: 0 preces

Latvija


EUR 20.00

MANA MĪĻĀ RĪGA

DVD, Latvija, , ,

PĒDĒJAIS EKSEMPLĀRS!
Rīga – Baltijas metropole, Latvijas galvaspilsēta. Rīga, rīdzinieki un Rīgas viesi attēloti tādi, kādus tos redz autori XXI gadsimta un trešās tūkstošgades sākumā.

Rīga atrodas pastāvīgā attīstībā un mainās… Filma nemēģina pārspīlēt Rīgas ievērojamāko vietu nozīmīgumu. Klipos var redzēt arī Zāļu tirgu, Doma laukumu pirms Līgo nakts, Etnogrāfisko brīvdabas muzeju, pirmajā jūnija svētdienā… Tiek parādīta tautas mīlestība pret savām tradīcijām, kā tiek svinēti svētki, senās izšūšanas, aušanas, keramikas un citi vietējie roku darbi. Ticam, ka šīs tradīcijas nemainīsies vēl gadu desmitiem!

Divas stundas ir pietiekami ilgs laiks, lai aplūkotu Rīgu no dažādiem aspektiem un apstātos pie konkrētām tēmām. Ar ekspertu komentāriem par Brīvības pieminekli, vēsturisko Rīgu, moderno Rīgu, kā arī Rumbulas ebreju getto memoriāla atklāšanu, Dziesmu svētkiem, Latvijas hokeja fanu entuziasms un uzvaras svinēšana. Aplūkotas Rīgā dzimušās ievērojamās personas, kā piemēram, olimpiskais šķēpmetējs Jānis Lūsis un viņa dēls Voldemārs, Gidons Krēmers, mākslinieks Kristaps Zariņš, kuri izsaka savu lepnumu un stāsta par emocionālajām saitēm, kuras viņus vieno ar Rīgu. Pēc filmas noskatīšanās – ieraudzīsiet Rīgu visā tās daudzveidībā un krāšņumā. Tas viss apvienojumā ar neatkārtojamu fona mūziku, lieliski iekļaujas tematos.

Filmā ir pietiekami daudz interesantas informācijas, lai pulcinātu kuplu tūrisma pulku. Nenoliedzami, ka filmas veidotāji ļoti mīl savu pilsētu un lepojas ar to!

Latviešu valodā, ar angļu subtitriem

Ilgums: 116 min.

Žanrs: Dokumentāla filma
Režisore: Laima Žurgina
Skaņas režisors: Aivars Znotiņš
Izdevēji: Laima Žurgina un Dzintars Belogrudovs

ManaMilaRiga1ManaMilaRiga balons


logo lielaks

krekli

saule brauca debesis

vaks cilvekberns

ljnk bannerim

Ezera sonāte

bagata kundze banneris vel

mammu es tevi milu bannerim divi

zvejnieka dels

bannerim vel vel

banner vel

bb_www_banner_220x120_1

kinomuzejs
bb_www_banner_220x55

NKC_logo_ uz melna