Šobrīd: 0 preces

Jaunumi

JAUNS DVD SĒRIJĀ LATVIJAS FILMA – JĒKABS, MIMMI UN RUNĀJOŠIE SUŅI!

Jaunumi

jmrs komplekts m

Filma BILLE iznākusi DVD!

DVD, Jaunumi

Režisores Ināras Kolmanes veidotā Simtgades spēlfilma “Bille”, kas nupat ieguvusi sabiedrisko mediju gada balvu „Kilograms kultūras”, beidzot pieejama arī DVD formātā!
Nacionālā Kino centra programmā Latvijas filmas Latvijas simtgadei uzņemtā Filmu studijas DEVIŅI spēlfilma BILLE, kura jau 2018. gadā saņēma Nacionālo kino balvu Lielais Kristaps kā labākā pilnmetrāžas spēlfilma, saņēmusi arī balvu Kilograms Kultūras kategorijā Kino. Savukārt filmas operators Jurģis Kmins par savu izcilo darbu saņēmis prestižo balvu The IMAGO International Award for Best Cinematography kategorijā Labākie jaunie operatori.
DVD izdevumā iekļauta ne tikai filma (ar subtitriem angļu un krievu valodā), bet arī tās video aizkadri un fotogrāfa Jāņa Deinata filmēšanas laukumā uzņemtās bildes.
Spēlfilmu Bille, kas iekļuvusi 2018. gada Latvijas apmeklētāko filmu TOP desmitniekā, noskatījušies jau vairāk nekā 63 tūkstoši skatītāju. Filma, kas tapusi pēc populārās rakstnieces Vizmas Belševicas daļēji autobiogrāfiskā romāna Bille motīviem, skatītājus ieved 30. gadu Ulmaņlaiku Latvijā.

bille dvd komplekts

Sērijā “Latvijas Filma” iznāk divi muzikāli darbi – leģendārie “Četri balti krekli” un jaunākā latviešu animācijas pilnmetrāža “Saule brauca debesīs”

Jaunumi

Īsi pirms ziemas saulgriežiem DVD sērijā “Latvijas Filma” iznāk divi latviešu kino klasiķu darbi, kuros skaņu celiņam ir īpaša nozīme. Rolanda Kalniņa 1967. gada filmā “Četri balti krekli” (“Elpojiet dziļi…”) komponista Imanta Kalniņa dziesmu dramaturģija spēlē nozīmīgu lomu filmas montāžā, gluži tāpat kā latviešu animācijas klasiķes Rozes Stiebras nupat iznākušajā pilnmetrāžas filmā īpaša teicēja loma ir atvēlēta komponista Jura Kaukuļa veidotajam skaņu celiņam. Turklāt interesantā kārtā filmas vieno arī tēma: lai arī atšķirīgos kontekstos, tās abas runā par drosmi, uzdrīkstēšanos un sirdsapziņu.
Priecājamies piedāvāt arī latviešu animācijas klasiķes Rozes Stiebras jaunās filmas “Saule brauca debesīs” mūzikas albumu – pirmo latviešu pilnmetrāžas animācijas filmas skaņu celiņu, kas izdots CD maziem un lieliem klausītājiem. Tā dziesmas radījis komponists Juris Kaukulis kopā ar jaunfolka grupu “Jauno Jāņu Orķestris”.
cetri balti krekli komplekts saule vaks komplekts

JAUNI IZDEVUMI SĒRIJĀ “LATVIJAS FILMA”!

Jaunumi

Ilgi gaidītā zelta klasika beidzot digitāli restaurēta un pieejama DVD formātā:

komplekts cilvekberns

ceplis_komplekts

VISA LEĢENDĀRĀ SĒRIJA VIENĀ IZDEVUMĀ!

Jaunumi

Iemīļotās AVĀRIJAS BRIGĀDES filmiņas tagad jaunā kvalitātē un visas kopā, vienā dubultizdevumā!
Katra 5-6 minūtes garā sērija veltīta kādam negadījumam, jo avārijas brigādes vīru Sīlinka, Poterika un Bembelāta darba diena sākas līdz ar pirmo izsaukumu uz notikuma vietu. Vīriem ir nācies glābt satrauktu namsaimnieku no parazitējošu šampinjonu uzbrukuma, māmiņas aizmirstu mazuli lidostā un pilsētas kanālā, jaunlaulātos, kurus nobaidījuši spoku viesnīcas rēgi pašā kāzu naktī…
Izdevumā iekļautas 29 sērijas.

AB DVD 11 Demo

LABA ZIŅA!

Jaunumi

Noliktavas dziļumos atradās neliels lieliskās Vara Braslas un Gunāra Cilinska filmas EZERA SONĀTE krājums, ko jau ilgāku laiku uzskatījām par izpārdotu.

Ja vēlaties iegādāties šo filmu – pasteidzieties! Krājums nav liels.

ezera sonate komplekts

JAUNI IZDEVUMI UN ĪPAŠS SVĒTKU PIEDĀVĀJUMS!

Jaunumi

Ar šodienu mūsu veikalā un citās tirdzniecības vietās pieejami trīs jauni DVD izdevumi sērijā “Latvijas Filma” – digitāli restaurēta leģendārā režisora Jāņa Streiča komēdijaMans draugs – nenopietns cilvēks, šī gada Berlīnes kinofestivāla prestižās balvas – “Kristāla lāča” laureāte, Renāra Vimbas Es esmu šeit un šī gada Rīgas starptautiskā kino festivāla galvenās balvas ieguvēja, kas saņēmusi daudzas slavinošas kritiķu atsauksmes – Dāvja Sīmaņa Pelnu sanatorija.

mdnp dvd ar disku es esmu sheit komplekts sanatorija komplekts

un tikai mūsu interneta veikalā SVĒTKU PIEDĀVĀJUMS – ATLAIDES LĪDZ 40%!
LĪDZ 30.12.16. JEBKURU “LATVIJAS FILMAS” DVD IZDEVUMU VAR IEGĀDĀTIES PAR VIENU CENU – EUR 5,90!
svetku piedavajums

JAUNI IZDEVUMI SĒRIJĀ “LATVIJAS FILMA” JAU DRĪZUMĀ!

Jaunumi

jauni izdevumi

JAUNUMS SĒRIJĀ LATVIJAS FILMA

DVD, Jaunumi

Pētera Krilova dokumentālā filma “Uz spēles Latvija”, kas savulaik Nacionālajā kino festivālā Lielais Kristaps tika atzīta par labāko dokumentālo filmu, kā arī saņēma Dienas gada balvu kultūrā.
Filma ir aizraujošs detektīvstāsts retro toņos, kas vēstī par līdz šim maz zināmu vēstures realitāti – spiegošanas karu padomju Latvijā pirmajos Aukstā kara gados.

vaks ar dvd

JAUNA TIRDZNIECĪBAS VIETA

Jaunumi

Tagad mūsu piedāvātos DVD atradīsiet arī NicePlace Mansards veikalā, Rīgā, Kr. Barona ielā 21A, iekšpagalma ēkā, Rīgā, tel.: 25156875

niceplacem

SVĒTKU PIEDĀVĀJUMS!

Jaunumi

TIKAI LĪDZ 30.12. JEBKURU “LATVIJAS FILMAS” DVD IZDEVUMU MŪSU INTERNETVEIKALĀ VAR IEGĀDĀTIES PAR 6.90 EUR!
Pirkumu iespējams pasūtīt pa pastu, kā parasti, izvēloties atbilstošu pasta piegādes variantu, vai arī saņemt Galerijā ISTABA, Kr. Barona ielā 31a, Rīgā, nākamajā dienā pēc pirkuma izdarīšanas, laikā pēc 13iem – šādā gadījumā, lūdzu, sūtiet maksājumu Paypal maksājumu sistēmā uz info@bestbaltic.eu, aprakstā norādiet vēlamo DVD sarakstu (piemēram, izkopējot no iepirkumu groza) un savu telefona nr.! Pasta piegādes izmaksas pasūtījumam, attiecīgi, nav jāpievieno.

akcija

Arī filma KLUCIS.NEPAREIZAIS LATVIETIS līdz Jaunajam gadam nopērkama par īpašu cenu – 15 eur.

Sērijā “Latvijas Filma” jauni izdevumi!

DVD, Jaunumi

MODRIS un AKMEŅI MANĀS KABATĀS

modris akmeni w

VEIKALA JAUNPIENĀCĒJI

Jaunumi

Nupat veikalā nonācis Ivara Tontegodes melnās komēdijas SĒŅOTĀJI DVD izdevums – filmā eksistenciālas pārdomas risinātas caur komiski ironisku prizmu, un, iespējams, tā liks pasmieties arī pašiem par sevi..
senotaji_vaks dvd

kā arī virkne vecāku filmu, kuru DVD tagad pieejami mūsu veikalā:
sk vaks plakats vaks dvd vaks

Sērijā «Latvijas filma» divi jauni DVD – «Cilvēki tur» un «Ābols upē»

Jaunumi

DVD formātā izdota pēdējos gados skaļi izskanējusī Aika Karapetjana spēlfilma “Cilvēki tur” (2012) un Latvijas kultūras kanonā iekļautā Aivara Freimaņa filma “Ābols upē” (1974).

abi dvd

2012. gadā uz kinoteātru ekrāniem iznākusī režisora Aika Karapetjana filma “Cilvēki tur” guva negaidīti plašu un skaļu rezonansi, un savu aktualitāti nezaudē arī šodien. “Cilvēki tur” ir filma par cilvēkiem šeit – mūsdienu Latvijā.

vaks ar dvd

DVD formātā izdota arī viena no savdabīgākajām filmām latviešu kino vēsturē – “Ābols upē”. Filmā ieraudzīsim Rīgu, kāda tā bija nu jau pagātnē, pirms vairāk nekā četrdesmit gadiem, 1974. gadā, kad Salu tilta būve vēl tikko kā aizsākta.

abols upee ar dvd

Svētki kino cienītājiem – latviešu filmu klasikas pērle “Pie bagātās kundzes” izdota DVD formātā

Jaunumi

Pirmo reizi DVD formātā izdota viena no populārākajām latviešu melodrāmām “Pie bagātās kundzes” – režisora Leonīda Leimaņa pēdējā filma, kuru daudzi uzskata par labāko no viņa radītajām. Latvijas Filmas sērijas DVD tā skatāma pilnībā digitāli restaurēta, turklāt izdevums papildināts ar unikālu izziņas materiālu – dokumentālu filmu “Filmas arheoloģija. Pie bagātās kundzes”, kas ļaus skatītājam iepazīt leģendārās melodrāmas tapšanas aizkulises.

Latviešu kino pēdējais romantiķis režisors Leonīds Leimanis uzņēma savu piekto un pēdējo filmu pirms 45 gadiem. Piecu bērnu tēvs, iemīlējies par 30 gadiem jaunākā meitenē, radīja savas dzīves skaistāko kino stāstu pagājušā gadsimta 30. gadu Rīgā. Filmu, kas nezaudē savu aktualitāti, īpaši, kad gaisā jūtams vēlēšanu tuvums.

bagatas kundzes ar dvd

LIELISKA DĀVANA OPERAS MĪĻOTĀJIEM!

Jaunumi

valkyrie limited vaks ar dvd

Citi jaunumi - beidzot pilnībā pieejama leģendārā Ivara Selecka ŠĶĒRSIELAS triloģija – pirmā filma, kas saņēmusi Eiropas Kinoakadēmijas balvu un iekļauta Latvijas kultūras kanonā ŠĶĒRSIELA, 1988.g., kā arī JAUNIE LAIKI ŠĶĒRSIELĀ, 1999.g. un KAPITĀLISMS ŠĶĒRSIELĀ, 2013.g.
Tiem, kas pasūtīs visas trīs filmas – īpašais triloģijas iepakojums! Kā arī DVD iznākusi Lielā Kristapa laureāte – dokumentālā filma KĀ TEV KLĀJAS, RŪDOLF MING?
skersiela vaks jaunie laiki skersielaa vaks kapitalisms skersiela ka tev klajas

Jauns izdevums sērijā Latvijas Filma – DVD MAMMU, ES TEVI MĪLU

DVD, Jaunumi

Režisora Jāņa Norda filma Mammu, es tevi mīlu 2013. gadā saņēma laikraksta Diena Kultūras gada balvu un tika izvirzīta kā Latvijas kandidāte uz ASV Kinoakadēmijas balvas Oskars nomināciju Labākā ārzemju filma.

Līdz šim ir izrādīta vairāk kā 70 starptautisku kino festivālu programmās visā pasaulē un saņēmusi vairākas nozīmīgas balvas – tai skaitā starptautiskā Berlīnes filmu festivāla bērnu un jauniešu programmas Grand Prix un Losandželosas filmu festivāla Grand Prix kā labākā spēlfilma.

Filmas pirmizrāde notika 2013.gada pavasarī, un Latvijā līdz šim to ir noskatījušies vairāk kā 44 000 skatītāju.

Dita Rietuma, kinokritiķe:
“Bez minstināšanās Mammu, es tevi mīlu! ir viena no pēdējo gadu Latvijas kino lielākajām veiksmēm. Filma ar pārsteidzošu realitātes izjūtu un teju juteklisku klātbūtnes garšu”

Mother, I love you DVD

JAUNUMI

Jaunumi

Studijas Animācijas Brigāde jaunais leļļu animācijas izlases izdevums – te atradīsiet gan jau pazīstamos Avārijas Brigādes personāžus, gan starptautiski augstu novērtēto filmiņu Eži un lielpilsēta, kas guvusi atzinību ne vien Berlīnes kino festivālā, bet arī 8 citos saņēmusi balvas. Tāpat izlasē iekļautas filmas Zīļuks, Tīģeris, Korida, Vāsa, Sārtulis un Kraukšķītis.

Savukārt pieaugušajiem – dokumentālā filma Kaptālisms šķērsielā, par mazas Rīgas priekšpilsētas ielas vienkāršiem iedzīvotājiem, viņu attiecībām un pārdzīvojumiem globālās ekonomiskās krīzes laikā.

gardumini vaks kapitalisms skersiela

JAUNI DVD MŪSU INTERNETA VEIKALĀ

Jaunumi

Interneta veikala piedāvājumu papildinājušas vairākas filmas bērniem – iecīnītās AB studijas leļļu multfilmu izlases bērniem, kā arī populārā režisora Vara Braslas spēlfilma bērniem “Ūdensbumba resnajam runcim”:

dvd lacis nak vaks eb vaks burvestibas web musk udensbumba vaks

Drīzumā sekos vēl citi papildinājumi!
ja vēlaties saņemt informāciju e=pastā par jaunumiem, aicinām reģistrēties to saņemšanai.

Beidzot DVD formātā varam skatīt vienu no nozīmīgākajām latviešu melodrāmām, leģendāro EZERA SONĀTI.

Jaunumi

Filma ir digitāli restaurēta, un sērijas Latvijas Filma DVD izdevums papildināts ar unikāliem papildmateriāliem – aizkadru foto no Kino muzeja arhīviem un dokumentālu materiālu, kurā režisors Varis Brasla stāsta par filmas tapšanu.
Pat 37 gadus pēc filmas uzņemšanas “Ezera sonāte” ir viena no izcilākajām latviešu melodrāmām, kuras citāti jau sen folklorizējušies un kļuvuši par klasiku.

EzeraSonate_DVD

Izcilā melodrāma būs lielisks papildinājums ikviena kino cienītāja DVD kolekcijai. Gunāra Cilinska smalkā aktierspēle un izcilā filmas režija, kas tapusi tandēmā ar pazīstamo režisoru Vari Braslu, kā arī leģendārā operatora Gvido Skultes sniegums garantē lieliski pavadītu vakaru.

Ļoti skumji, ka Gvido Skulte aizgājis mūžībā, īsi pirms šis viņa darbs kļūst pieejams plašam mūsdienu skatītāju lokam; operatora aiziešana ir liels zaudējums. Taču viņa darbi turpinās dzīvot un iedvesmot ikvienu izcila kino cienītāju.

PĀRDOŠANĀ!

Jaunumi

Ar prieku varam paziņot, ka sērijā LATVIJAS FILMA iznākusi ilgi gaidītā un tautā īpaši mīlētā, aptaujās daudzkārt nosaukta kā visu laiku labākā Latvijas filma - LIMUZĪNS JĀŅU NAKTS KRĀSĀ

ljnkprom

>..

JAUNI DVD

Jaunumi

Latvijas kino festivāla laureāte KOLKA COOL, kuras galvenās lomas atveidotāja Iveta Pole par šo lomu saņēma balvu Labākā aktrise galvenajā lomā 2012.

Un pēc Daces Rukšānes pazīstamā romāna Beatrises gultas stāsti motīviem tapusī filma ar Rēziju Kalniņu un Ģirtu Ķesteri galvenajās lomās NERUNĀ PAR TO:

kolka col vaks neruna par to vaks

JAUNI DVD

Jaunumi

Mūsu piedāvājumā 2 jauni DVD – lietuviešu kases grāvējs TADS BLINDA un dokumentāla filma par režisoru Olģertu Kroderu PIEKTAIS HAMLETS

v 5_HAMLETS_DVD_05_DRUKA_VAKS.indd

KOMANDĒJUMS

DVD, Jaunumi

No 01.07. 12. līdz 11.07.12. būsim Karlovy Vary filmu festivālā, tādēļ visus pasūtījumus, kas ienāks šai laikā, varēsim apstrādāt tikai sākot ar 12.07.12.!

JAUNUMS

Jaunumi

Beidzot mūsu plauktos nonākusi arī Māra Martinsona filma AMAYA, kas 2010. gadā pārstāvja Latviju ASV Kinoakadēmijas balvas “Oskars” nominācijā par labāko ārzemju filmu.

Filma ir stāsts par zaudējumu, meklējumu un atradumu ceļu, kuru iet pusmūža pasaules klaiņotājs Pols (Andrjus Mamontovs). Kādā Honkongas kafejnīcā viņš sastopas ar Loriju (Kristīne Nevarauska), jaunu sievieti, kura atlidojusi no Londonas. Paralēli rit vietējo iedzīvotāju Amaijas (viena no vadošajām japāņu aktrisēm Kaori Momoi), viņas vīra Renšu (Šū Hang Hjū) un vīra brāļa Tao (Lau Dans) ikdienišķā dzīve. Amaija strādā Tao vadītajā masāžas salonā, bet Renšu savas dienas vada nelielā veļas mazgātavā. Pola un Amaijas ceļi krustojas, kad viņš piesakās Tao vadītajos masāžas kursos.

amaya vaks

>..

JAUNPIENĀCĒJI

Jaunumi

Pagājušā gada beigas bijušas jaunumiem bagātas:

vaks vaks serzhanta vaks vaks

Jauns izdevums DVD sērijā Latvijas Filma – ZVEJNIEKA DĒLS!

Jaunumi

Beidzot DVD formātā varam piedāvāt latviešu pirmo nacionālo kino grāvēju – filmu ZVEJNIEKA DĒLS, kas tālajā 1940. gadā pulcēja nebijušu daudzumu kino skatītāju. >..

BRĪVDIENAS

Jaunumi

Vēlamies informēt, ka pēc 6.oktobra saņemtos pasūtījumus varēsim apstrādāt tikai 19.oktobrī, jo dodamies BRĪVDIENĀS!

Lai arī Jums jaukas šīs rudenīgās dienas!

INTRIGA

Jaunumi

Labi jaunumi, ļoti labi jaunumi strauji tuvojas, taču pagaidām – tāds kā konkurss..

contest-winner

JAUNAS TIRDZNIECĪBAS VIETAS

Jaunumi

Virkne mūsu filmu tagad atrodamas arī VIDEOPLANĒTA un filmsh veikalos:
t/c “Olimpija”, Āzenes 5, Rīga
t/c “Origo” Stacijas laukums 2, Rīga
t/c “RIMI” Viestura prospekts 22, Lielupe, Jūrmala

rudolfa mantojums vaks rk aizliegtas vacins cilvekbernsvaks mazaks iiitby_vaks ziedonis cover


logo lielaks

krekli

saule brauca debesis

vaks cilvekberns

ljnk bannerim

Ezera sonāte

bagata kundze banneris vel

mammu es tevi milu bannerim divi

zvejnieka dels

bannerim vel vel

banner vel

bb_www_banner_220x120_1

kinomuzejs
bb_www_banner_220x55

NKC_logo_ uz melna