Šobrīd: 0 preces

DVD


EUR 30.00

PUTNU OPERA

BB iesaka, DVD, Latvija, , ,

PĒDĒJAIS EKSEMPLĀRS!
Opera 2 cēlienos. Komponists – Jānis Lūsēns, Māras Zālītes librets.
Pirmā bērnu opera Latvijā, kas savu pirmizrādi piedzīvoja 2000. gadā. Šis ir rets žanrs ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. M. Zālītes librets „Putnu operai” veidots izmantojot H. Loftinga pazīstamo grāmatu motīvus un varoņus.

Saturs: Londonā sava mirušā drauga Mortona muižā dzīvo dakteris Dūlitls ar cūciņu Gebgebu, suni Džipu un papagaili Polinēziju. Negaidīti ierodas izcilā operas soliste kanārijputniņš Pipinella, kas viņa meklē pazudušo draugu – izcilo operas tenoru Cīpu. Dūlitls un draugi nolemj atrast Cīpu, kā arī dzimst ideja iestudēt operu, ja vien izdotos atrast Pipinelals draugu. Meklētājiem pievienojas arī Nekaunīgais Zvirbulēns. Meklēšana un reizē arī balsu pārbaude notiek zoodārzā. Labos nodomus izjauc Dorntona kungs, kurš uzdodas par Mortona mantinieku un pavēl zvēriem un dakterim atstāt mājvietu.
Izrādās, ka Cīps ir saķerts, ieslodzīts būrī un izmantots kā mērinstruments, kam jānosaka indīgo gāzu daudzums ogļraču šahtā. Taču mazais sikspārnītis vēlas glābt Cīpu un atved šahtā tenora draugus. Nu var sākties operas iestudējuma mēģinājumi. Operas tapšanas prieku izjauc ugunsgrēks Dūlitla muižā, kā arī Dorntona ierašanās. Bet negaidīti tiek atrasts testaments, kas apliecina daktera īpašuma tiesības. Muiža ir īstajās rokās!

Putnu opera

Putnu6Putnu4Putnu3Putnu1Putnu2logo lielaks

krekli

saule brauca debesis

vaks cilvekberns

ljnk bannerim

Ezera sonāte

bagata kundze banneris vel

mammu es tevi milu bannerim divi

zvejnieka dels

bannerim vel vel

banner vel

bb_www_banner_220x120_1

kinomuzejs
bb_www_banner_220x55

NKC_logo_ uz melna